Nedim Selim

 
 

HAKKIMDA

Nedim Selim, 11 Mayıs 1967 Cezayir doğumludur. 1970 yılında Bağdat’a yerleşmiş ve Irak’da eğitim almaya başlamıştır. Bağdat Amerikan Koleji’nde eğitim görmüş , tıp eğitimine Bağdat Tıp Fakültesi’nde başlamıştır. 1990 yılında Türkiye’ye dönmüş, Marmara Tıp Fakültesi’nde tıp eğitimini tamamlamıştır. Eğitim hayatını tamamladıktan sonra bir dönem ortopedi alanında asistanlık yapmış daha sonra ise medikal sağlık sektöründe eğitimci ve danışman olarak önemli bir seviyeye gelmiştir.

Yurtiçinde ve yurt dışında katılmış olduğu kapsamlı eğitimler 2002 yılında kurmuş olduğu ve bugün hala sektördeki yerini koruyan Ken Dış Ticaret şirketinin OTC, medikal ve kozmetik sektöründe çok önemli bir konuma ulaşmasında etkili olmuştur. Adını; verdiği eğitimler, work shoplar ve konuşmacı olarak katıldığı kongrelerde yurtiçi ve yurtdışında duyuran Dr. Selim hekimlik hayatını İstanbul Kartal ve Ataşehir’deki kliniklerinde medikal estetik uygulamaları yaparak sürdürmektedir.

 
 
 
 
Nedim Selim 3 dil bilmektedir ve bu sayede yurt dışından gelen doktorlara medikal estetik anlamında verdiği eğitimler ile kendisinin uygulamalar konusunda ne kadar başarılı olduğunu kanıtlamaktadır. Mesleğini, hayatının merkezine koymuş olan Nedim Selim sosyal hayatındaki renkli kişiliğiyle de dikkat çekmektedir. Aikido yapan ve yelkenli merakı olan Nedim Selim ayrıca bir motorsiklet tutkunudur. Aynı zamanda 2 çocuk babasıdır.